10 липня 2019 року представники Асоціації «Космос»: директор Асоціації В.В. Васильєв і керівник комітету космічної політики та законодавства О.П. Федоров – спільно з делегацією Державного космічного агентства України (ДКАУ) взяли участь у презентаційному заході «Можливості співпраці нідерландського та українського космічних секторів» (в м. Гаага, Королівство Нідерланди).

Учасникам заходу були представлені: Космічна дорожня карта Королівства Нідерланди на період 2017-2021 роки та презентаційні матеріали нідерландських підприємств і установ.

За результатами зустрічі ДКАУ та Нідерландський космічний офіс домовились обмінятись контактними даними щодо підприємств, установ та організацій, які зацікавлені у співпраці за визначеними напрямами, з метою забезпечення прямого контакту між можливими партнерами.

Визначені наступні напрями співпраці:

  • космічні науки, метеорологія, геофізика, астрономія, іоносфера та космічна плазма/вasic space science, meteorology, geophysics, astronomy, space biotechnology, ionosphere and space plasma);
  • технічні інструменти/technical instruments;
  • супутники, мікро- та мінісупутники для наукових та комерційних цілей/satellites, microsatellites and minisatellites for scientific and commercial purposes;
  • дистанційне зондування та розробка додатків/remote sensing and application development;
  • супутниковий зв’язок та телекомунікаційні системи/satellite communication and telecommunications systems;
  • транспортні системи, ракети-носії та інші компоненти/transportation systems, launch vehicles and their components;
  • наземна інфраструктура космічних систем, випробувальні об’єкти та засоби управління/ground infrastructure of space systems, testing and control facilities;
  • космічне право/space law.

Можливі форми подальшої співпраці: експорт, імпорт, спільна діяльність, участь у програмі «Горизонт-2020» та інше.

Підписання Меморандуму щодо співробітництва у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях між ДКАУ та Нідерландським космічним офісом відбулося 2 жовтня 2018 року в рамках Міжнародного астронавтичного конгресу (в м. Бремен, Федеративна Республіка Німеччина).

Асоціація «Космос» здійснює взаємодію з ДКАУ щодо реалізації спільних заходів з питань міжнародної діяльності згідно Меморандуму про співробітництво, який було підписано у лютому 2019 року.

 

 

Recent Posts
Форма зворотного зв'язку

Ви можете надіслати нам Ваші пропозиції або зауваження, через цю форму.