16 вересня 2019 року в м. Люксембург відбудеться Українсько-Люксембурзький технологічний форум, який проходитиме в Люксембурзькій торгово-промисловій палаті за підтримки Люксембурзької космічної агенції, Асоціації космічних технологічних янголів та ін. Співорганізатором Форуму від України є Дніпровський космічний кластер.

Форум поєднає в собі традиційну частину з інформаційних і комунікаційних технологій та спеціальну сесію «Новітні космічні технології». Програма форуму передбачає пленарне засідання, тематичні секції, пітчинг космічних стартапів та зустрічі у форматі B2B та B2G.

Попередньо погоджені для обговорення на українсько-люксембурзькому форумі наступні теми:

  1. Космічні пускові комплекси (ракети-носії та їх компоненти, космопорти (Space launch systems (launch vehicles, their components and systems);
  2. Дослідження Місяця та планет сонячної системи (Space/Moon exploration);
  3. Ринки орбітальних сервісів (In-Orbit Servicing Markets) – продовженя життя космічих апаратів, виведення їх з навколоземної орбіти, рятувальні місії, робототехніка (life extension, de-orbiting, salvage, robotics);
  4. Космічне матеріалознавство, виробництво космічної техніки, 3D друк (Space Manufacturing, Materials, 3D Printing);
  5. БігДата, обробка данних з космосу та їх використання (Big Data & the business of data from Space (satellite data and applications);
  6. Космічні дослідження (космічні апарати, космічні корисні копалини та супутникові комунікації) – Space-related Research (space vehicles, space resources and satellite communications);
  7. Фінансування підкорення космосу: засоби фінансування та інвестиційні можливості (Financing Space: funding tools and investment opportunities).

Очікуваними результатами Форуму будуть: представлення можливостей космічної індустрії України в Європейському Співтоваристві та в Люксембурзі, отримання можливостей залучення фінансів у космічні проекти, а також виявлення перспективних трендів міжнародного співробітництва.

Від України очікується участь ДКАУ та окремих підприємств космічної галузі.

Пропонуємо учасникам Асоціації «Космос» розглянути можливість участі у згаданому Форумі.

Реєстрацію можна здійснити самостійно за посиланням https://www.eventbrite.co.uk/e/second-annual-ukraine-luxembourg-technology-forum-tickets-61098202368.

Проста участь у заході є безкоштовною.

В разі бажання виступити з доповіддю для презентації проекту, прийняти участь у виставці української космічної промисловості, або провести зустрічі з європейськими партнерами – просимо окремо обговорити умови з співорганізатором Форуму від України – головою правління Дніпровського космічного кластеру Євгеном Рокитським (м.т. 0993377372 або е-пошта info@dniprospacecluster.com).

Recent Posts
Форма зворотного зв'язку

Ви можете надіслати нам Ваші пропозиції або зауваження, через цю форму.