7 вересня 2022 року в м. Києві відбулося підписання меморандуму про співробітництво між Українською асоціацією високотехнологічних підприємств та організацій «Космос» та Українською асоціацією фахівців системи публічного управління та адміністрування.

Свої підписи на документі поставили Голова Ради Асоціації «Космос» В.В. Васильєв та Голова Громадської організації «Українська асоціація фахівців системи публічного управління та адміністрування» О.І. Пархоменко-Куцевіл.

Сторони домовились співпрацювати у підготовці:

  • пропозицій щодо формування концептуальних основ космічної політики України та національної космічної стратегії;
  • пропозицій щодо післявоєнного відновлення космічної діяльності;
  • звіту щодо аналізу державного регулювання космічної діяльності в Україні та пропозицій щодо впровадження сучасних механізмів публічного управління та адміністрування у космічній сфері.

Представниця Асоціації фахівців системи публічного управління та адміністрування С.П. Кошова, яка була присутня на підписанні меморандуму, передала до Асоціації «Космос» авторську монографію «Національна безпека через призму розвитку космічної діяльності» та пропозиції щодо моделі державно-управлінського механізму розвитку космічної галузі у повоєнний період.

В.В. Васильєв доповів про існуючи адміністративні бар’єри та проблемні питання у космічній діяльності. Спільний інтерес визвало обговорення майбутніх механізмів саморегулювання космічної діяльності учасників Асоціації «Космос», запропонованих у законопроєкті «Про саморегулювання господарської та професійної діяльності».

Сторони домовились проводити у подальшому спільні заходи (круглі столи, зустрічі фахівців, опитування) за напрямами, що становлять взаємний інтерес.

Recent Posts
Форма зворотного зв'язку

Ви можете надіслати нам Ваші пропозиції або зауваження, через цю форму.