29 грудня 2020 року відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Українською асоціацією високотехнологічних підприємств та організацій «Космос» та Асоціацією «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА).

Підписання Меморандуму про співробітництво дасть додатковий поштовх для спільної діяльності Асоціацій, яка буде спрямована на створення умов для зміцнення та інноваційного розвитку авіаційної та ракетно-космічної галузей, а також консолідацію зусиль щодо забезпечення зростання обсягів промислового виробництва та підвищення продуктивності праці на наших підприємствах.

Від Української асоціації високотехнологічних підприємств та організацій «Космос» Меморандум підписав Головуючий Ради Асоціації Олександр ОСАДЧИЙ, а від ААУЦА своїм підписом засвідчив бажання встановити тісні стосунки Президент Асоціації  Петро ЛИПОВЕНКО.

Основною метою підписання Меморандуму є створення ефективної взаємодії з розвитку авіаційної галузі та ракетно-космічного машинобудування, визначення рамок співпраці та сприяння практичній реалізації проектів та програм спільної діяльності між Асоціаціями.

Recent Posts
Форма зворотного зв'язку

Ви можете надіслати нам Ваші пропозиції або зауваження, через цю форму.