Представники Асоціації «Космос» взяли участь в роботі молодіжного космічного форуму SpaceOn Now

27-28 серпня 2019 року у м. Київ відбувся космічний форум SpaceOn Now, організований Радою молодих працівників космічної галузі України за підтримки Державного космічного агентства України, підприємств галузі та Асоціації «Космос».

Роботу Форуму, що зібрав представників приватного та державного космічних секторів України, розпочали голова Ради молодих спеціалістів ракетно-космічної галузі Станіслав Цигічко, голова Державного космічного агентства України Павло Дегтяренко, перший заступник Генерального директора КБ «Південне» Олександр Кушнарьов, голова ради Асоціації «Космос» Олександр Осадчий, ректор Національного авіаційного університету Володимир Ісаєнко.

Під час круглого столу, який відбувся 27 серпня у приміщенні Торгово-промислової палати України, було заслухано та обговорено ряд доповідей за чотирма напрямами:

1) Законодавство. Сучасні реалії України і міжнародні практики;

2) Космічні технології – інструмент для досягнення цілей сталого розвитку, визначених ООН;

3) Економічний розвиток аерокосмічної індустрії: державно-приватне партнерство, альтернативне фінансування, New Space;

4) Космічна логістика.

В доповіді керівника комітету Асоціації «Космос» О.П. Федорова «Супутникові технології та сталий розвиток: перспективи та виклики» було розглянуто роль космічних технологій щодо досягнення цілей сталого розвитку, визначених ООН.

Секретар комітету Асоціації «Космос» Сергій Яцков доповів про загальний стан запитів учасників Асоціації на підтримку проектів в ракетно-космічній сфері.

Від учасника Асоціації «Космос» – ТОВ «Авіаційно-космічні системи і технології» – А.В. Моісеєнко представив для обговорення проект створення авіаційно-космічного багатоцільового комплексу на базі літака-носія Ан-188.

На другий день, 28 серпня, форум продовжив свою роботу в Національному авіаційному університеті.

В підсумковому документі космічного форуму SpaceOn Now було запропоновано створення нової молодіжної спільноти SpaceON Ukraine.

Recent Posts
Форма зворотного зв'язку

Ви можете надіслати нам Ваші пропозиції або зауваження, через цю форму.