В місті Дніпро пройшло засідання Ради Асоціації «Космос»

21 травня 2019 року в м. Дніпро, під час проведення 7-ї Міжнародної конференції «Космічні технології: сучасне та майбутнє», відбулося розширене засідання Ради Асоціації «Космос». В заході прийняли участь члени Ради Асоціації; учасники Асоціації, які були присутні на відкритті 7-ї Міжнародної конференції; претенденти на вступ до Асоціації.

На засіданні булі розглянуті наступні питання порядку денного:

  1. Інформація Головуючого Ради Асоціації О.В. Осадчого щодо поточного стану діяльності Асоціації.
  2. Інформація керівника Представництва Асоціації в Європі О.М. Венцковського щодо налагодження контактів зі спорідненими асоціаціями ЄС.
  3. Інформація керівників та представників комітетів Асоціації:
    • О.П. Федорова: «Стан підготовки аналітичного документу SPACE VISION of Ukraine»;
    • М.О. Мітрахова «Запити на підтримку спільних проектів, що надійшли від учасників Асоціації, та пропозиції щодо їх подальшої оцінки»;
    • А.В. Агаркова «Результати аналізу анкет учасників Асоціації щодо науково-технічної та промислової кооперації. План проведення перших тематичних нарад».
  4. Розгляд заяв ТОВ «Хартрон Аркос», ТОВ «Хартрон-Юком», ПрАТ «ФЕД» на вступ до Асоціації.

Після проведення заходу Головуючий Ради О.В. Осадчий доповів на пленарному засіданні 7-ї Міжнародної конференції «Космічні технології: сучасне та майбутнє» про основні результати роботи Асоціації «Космос» та запропонував учасникам конференції приєднуватися до української організації високотехнологічних підприємств та організацій.

Recent Posts
Форма зворотного зв'язку

Ви можете надіслати нам Ваші пропозиції або зауваження, через цю форму.